دپارتمان بازرگانی و بین الملل

با توجه به تغییر دائمی بازارهای هدف، ایجاد و منسوخ شدن آنها سیستمی پویا نیاز خواهد بود که با ارتباط مستمر با شرکت‌های بین المللی و نیاز سنجی بازار داخلی و خارجی قدم بردارد. در این راستا فعالیت این دپارتمان در سازمان آغاز شد و به دو بخش عمده بازرگانی خارجی و روابط بین الملل تقسیم می‌شود. بازرگانی خارجی به دو فعالیت اصلی واردات و صادرات می‌پردازد.
بخش واردات، ضمن انجام تحقیقات در مورد کالاهایی که امکان وارد شدن به کشور را دارند و بررسی اقبال آنها در بازار ایران نسبت به تامین کالاها و خطوط تولید موردنیاز متقاضیان و کارفرمایان محترم نیز فعالیت می‌نماید. در بخش صادرات، بازار هدف از جوانب مختلف بررسی شده و پس از آن شناسایی شرکت‌های مورد نظر و جمع آوری اطلاعات راجع به آنها آغاز می‌گردد. پس از این مرحله، از بین شرکت‌های مورد نظر، شرکت‌هایی که توان عرضه محصولات مورد نظر را دارند، انتخاب می‌گردند و مکاتبات و مذاکرات با این شرکت‌ها آغاز می‌شود.
بخش روابط بین الملل اساسا بر روی تحکیم، حفظ و توسعه روابط مجموعه تکسان با شرکای خارجی در کشورهای مختلفی مانند چین، تایوان، امارات متحده عربی، کانادا در راستای ارایه خدماتی منحصر به فرد و گسترده به مشتریان مجموعه و دیگر دپارتمان‌ها فعالیت می‌نماید.

مدیر دپارتمان

نرگس صفر زاده

  • 09123333333
  • safarzade@gmail.com
  • 02188485560