درباره ما

گروه صنعتي تکسان (شرکت مشاورین صنعتی تکسان ماشین آسیا) متشکل از متخصصین مختلف در رشته های گوناگون صنعتی می باشد که در سال 1388 در تهران تاسیس شده و در سال 1390 با نام مشاورین صنعتی تکسان ماشین آسیا فعالیت خود را ادامه داد. تجربه کاری اعضای هیئت مدیره شرکت در زمان تاسیس بالغ بر 30 سال تجربه کاری بود که به عنوان سرمایه ای بزرگ برای فعالیت تکسان بسیار مفید واقع گشت.
مجموعه تکسان، با تاکید بر دقت در ارایه خدمات تخصصی با تکیه بر اصل مشتری مداری ، با فرآهم آوردن و سازمان دهی پرسنل تخصصی و مجرب و استفاده از تجربیات متعدد و موفق خود در زمینه های مختلف مشاوره صنعتی و احداث واحد های تولیدی ، با تاکید بر کاهش زمان اجرای پروژه ها اقدام به ارائه خدمات متعدد و مختلف و مورد نیاز به سرمایه گذاران جهت کاهش هر چه بیشتر ریسک سرمایه گذاری و موفقیت آنها نموده است که رزومه درخشان شرکت ، نشان دهنده رسیدن به اهداف شرکت می باشد.
مجموعه تکسان با داشتن تجربیات مختلف در موارد متعدد و با فرآهم آوردن زیر ساختهای تخصصی ، مدیریتی و انفورماتیک جهت ارائه خدماتی گسترده، توانسته است تاییدیه ها و تقدیرنامه هایی از سازمانها ، نهادها و گروههای تخصصی عالیرتبه کشور دریافت نماید، که امیدوار است با استفاده از تجربه و نیروی کار تخصصی بتواند در ادامه، موفقیت های مجموعه را استمرار بخشد.
در ادامه کار و با توجه به موفقیت های بدست امده در پروژه های در دست اجرا، مجموعه تکسان با گسترش دفاتر فعال شرکت و جذب نیروی متخصص اقدام به راه اندازی دپارتمان های مختلف نمود که امروز شاهد موفقیت مجموعه در ارایه طیف وسیعی از خدمات تخصصی می باشیم.
ماموریت همیشگی مجموعه تکسان ، ارایه خدمات تخصصی به مشتریان از طریق دپارتمان های مختلف برای دستیابی به خودکفایی هر چه بیشتر و راندمان کاری بالاتر در کشور عزیزمان ایران می باشد.
به امید شکوفایی هر چه بیشتر کشور عزیزمان ایران ، مجموعه تکسان فعالیت های خود را ادامه داده و با توسعه پایدار و همگن مجموعه در راستای رسیدن به اهداف خود و رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان گرامی خواهد پرداخت.
با تشکر و سپاس فراوان
هیئت مدیره مجموعه تکسان